Doručenie tovaru

Spôsoby dopravy

 Doprava zdarma

Pokiaľ sú položky objednávky na sklade, balík odošleme najneskôr nasledujúci pracovný deň od potvrdenia objednávky. Tovar tak dostanete do 2 až 3 pracovných dní.


 Štandardná doprava

Ak si zvolíte Dopravu kuriérom, tovar skladom odošleme najneskôr nasledujúci pracovný deň od potvrdenia objednávky. Tovar tak dostanete do 2 až 3 pracovných dní.

Ako to funguje

Rýchlo a spoľahlivo. Presne tak, ako si to želáte.  Záleží nám na tom, aby bol Váš tovar doručený, čo najskôr, v poriadku a bez zbytočných stresov. A preto využívame nadštandardné  služby špičkovej doručovacej spoločnosti GLS.

Doručenie

V ideálnom prípade je balík doručený priamo vám osobne. Podpisom potom potvrdíte, že doručovacia služba bola úspešná a balík ste prijali. Balík za vás môže prevziať aj iný člen domácnosti.

Ak nikto nie je doma

Kuriér požiada suseda, či by mohol balík prevziať za vás. Ak žiadny zo susedov balík neprevezme, GLS vráti balík do regionálneho depa a v ďalších dňoch vykoná druhý a tretí pokus o jeho doručenie.

Vždy pod kontrolou

Dostanete oznámenie formou sms správy s prístupovým kódom.

1. SMS ihneď po odoslaní. Ihneď ako je Váš balík u nás pripravený na odoslanie, dostanete o tom SMS správu. Takáto správa obsahuje číslo zásielky, linku na GLS Delivery Manager, kde môžete sledovať jej stav, predpokladaný dátum doručenia, prípadne zmeniť požadovaný deň doručenia.

2. SMS v deň doručenia. Nasledujúci pracovný deň, alebo v deň zvoleného doručenia, obdržíte ďalšiu SMS správu. Táto správa Vás bude informovať o čase, kedy sa Vám kuriér pokúsi balík doručiť. Správa obsahuje aj telefónne číslo priamo na kuriéra, ktorý Vám balík doručuje.

3. SMS o doručení/nedoručení. Ak sa balík podarí doručiť, dostanete poslednú SMS správu aj s informáciou o čase a mene osoby, ktorá zásielku prevzala. V prípade, že sa kuriérovi nepodarilo balík doručiť, dostanete SMS správu o náhradnom doručení.

 Oznámenie

Ak sa balík nepodarí doručiť na určenú adresu alebo do GLS Balíkomatu, kuriér zanechá oznámenie o zásielke.

GoPay online platobná brána      

Zaručuje užívateľom pohodlie bežných platieb po sieti a istotu okamžitej platby za tovar v prostredí internetu. Spôsob platobnej metódy je kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro) alebo prostredníctvom internet banking rozhrania vybraných bánk (VÚB, Slovenská sporiteľňa, UniCredit Bank, Tatra Banka, a Poštová banka).