Možnosti platby

Prehľad možností úhrad za tovar

Vyberte si možnosť, ktorá vám najviac vyhovuje:

Dobierka       

Jednoduchý a rýchly spôsob úhrady. Tovar uhradíte  až pri jeho doručení. V prípade balíka na dobierku je odovzdanie balíka podmienené úhradou dobierkovej sumy priamo kuriérovi dopravnej spoločnosti GLS.

Platba kartou na dobierku 

Pri doručení balíka na dobierku kuriérom GLS Slovakia už nemusíte myslieť na to, či máte potrebnú hotovosť. Okrem hotovosti je možná aj platba bezhotovostne, pomocou platobnej karty. Akceptované sú všetky typy platobných kariet a pre nižšie sumy je možná aj bezkontaktná platba.

 

Bankový prevod 

Ak si zvolíte platbu bankovým prevodom, pošleme vám e-mailom zálohovú faktúru (Proforma).  Ihneď ako bude platba poukázaná v prospech nášho účtu, odošleme objednaný tovar s daňovým dokladom. Je nutné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do piatich pracovných dní po potvrdení objednávky. V opačnom prípade môže byť objednávka zrušená.

Pri platbe prevodom vopred, môže byť termín dodania ovplyvnený termínom uhradenia zálohovej faktúry.

Akceptujeme elektronické potvrdenie banky o zrealizovanej transakcii poslané na náš e-mail info@cajezlaty.sk.

Bankovné spojenie SEPA:

VÚB Banka

IBAN: SK97 0200 0000 0044 5527 7653

 

Variabilný symbol pre úhrady je číslo Vašej proforma faktúry.

Odporúčame tiež uviesť Vaše priezvisko do poznámky v transakčnom formulári Vašej banky.

Paypal   

PayPal je elektronický platobný prostriedok. Umožňuje presun peňazí medzi účtami Paypal, ktoré sú identifikované e-mailovými adresami. Každý účet sa dá prepojiť s jednou, alebo viacerými platobnými kartami bežných bánk. Účet potom funguje ako bežný bankový účet, ktorý sa dá napojiť na internetové obchody po celom svete a presun peňazí z účtu na účet  prebieha okamžite po zadaní emailovej adresy a hesla. PayPal je veľmi rozšírený platobný prostriedok na Internete.

Platba platobnou kartou       

V prípade, že si želáte zaplatiť za objednaný tovar platobnou kartou a nedisponujete PayPal účtom, odporúčame Vám zvoliť platbu na dobierku a zaplatiť platobnou kartou priamo kuriérovi spoločnosti GLS (viď Dobierka).